admin 26 marca, 2018
garnki venice pearl collection 19 cena opinie zamowdiete

Świat w XXI wieku charakteryzuje się mnóstwem chemii w produktach, ciągłym wydawaniem pieniędzy i marnowaniem naturalnych zasobów Ziemi. Chociaż w codziennym życiu aż tak bardzo tego nie widać, na pewno każdy z ludzi, a przynajmniej przeważająca większość, miała do czynienia z sytuacją, gdy po paru dniach użytkowania tanio kupionego przedmiotu musiała na nowo wybrać się do sklepu po jakąś alternatywę. Poprzednia wersja po prostu się zużyła. Nie jest to dobre ani dla naszej planety, ani dla ludzkiego portfela i jego czasu. W trosce o środowisko, zdrowie człowieka, a także jego wolny czas, postanowiono stworzyć jedyne w swoim rodzaju naczynia kuchenne marki Venice Pearl Collection.

Venice Pearl Collection

Jest to marka, a właściwie zbiór przyrządów kuchennych oraz związanych z nimi dodatków do codziennego użytku, który cieszy się bardzo pozytywną opinią wśród Klientów. Tworząc je pragnięto wykonać takie produkty, z których korzystać będzie mógł każdy człowiek na świecie bez względu na to kim jest, czym się zajmuje i gdzie. Właśnie dlatego garnki Venice Pearl Collection może używać zwykła gospodyni domowa nie mająca czasu ani pieniędzy na ciągłe wybieranie się na zakupy po nowsze rondelki, zwykły kucharz przygotowujący dania w swojej małej knajpce, ale chcący by nawet podczas gotowania były zdrowe, a nawet szef wielkiej i prosperującej restauracji, który chce by w jego biznesie używało się tylko najlepszych urządzeń.

Zestaw

Kompletny zestaw naczyń Venice zawiera 19 części. Na szczęście każdą z nich można kupić oddzielnie, w zależności od tego, która jest człowiekowi najbardziej potrzebna lub chcąc produkt po produkcie, osobno zebrać całość. W związku z tym do wyboru potencjalnego klienta znajdują się:

  • garnek z dwoma uchwytami o pojemności 6,3 litra, średnicy 24 cm i wysokości 14 cm;
  • garnek z dwoma uchwytami o pojemności 3,1 litra, średnicy 20 cm i wysokości 10 cm;
  • mały garnek z dwoma uchwytami o pojemności 1,6 litra, średnicy 16 cm i wysokości 8 cm;
  • garnek z rączką o pojemności 1,8 litra, średnicy 16 cm i wysokości 9 cm;
  • garnek typu para a dwoma rączkami o średnicy 20 cm i wysokości 10 cm;
  • patelnia z rączką o pojemności 2,9 litra, średnicy 24 cm i wysokości 6,5 cm;
  • miska z pokrywką o średnicy 20 cm i wysokości 6 cm;
  • frytkownica pasująca rozmiarem do garnków;
  • podstawka;
  • przyssawka.

Dodatkowo każdy z garnków i patelni, za wyjątkiem tego do gotowania na parze ma oddzielną dopasowaną pokrywkę, która szczelnie zakrywa wnętrze.

Funkcje

Każda z części ma specjalnie dopasowaną do siebie funkcję chociaż wszystkie mają służyć do jednego – gotowania. Adekwatnie do tego garnki Venice posłużą do ugotowania w nich zupy, wody czy duszenia posiłków. Opinie ludzi i dietetyków zgodnie twierdzą, że gotowanie na parze jest jednym z najzdrowszych sposobów przyrządzania potrawy. Podczas zwykłego gotowania większość witamin i minerałów pozostaje w wodzie. O ile jest ona częścią dania nic się nie marnuje, gorzej jeśli się ją wyleje. Dlatego garnek do gotowania na parze pozwala zachować wszystkie walory smakowe i zdrowotne w gotowanym produkcie. Następną funkcją, a raczej funkcje, o których trzeba wspomnieć są powiązane z patelnią Venice. Po pierwsze te niezwykłe urządzenie zostało tak stworzone, że kładąc na nią mięso, do czynności smażenia wykorzystywany jest tłuszcz już w nim zawarty. Jednocześnie wszelkie walory odżywcze i smakowe są w produkcie zachowywane. Dzięki temu nie trzeba dodawać dodatkowych olejów, przez co skończone danie jest zdrowsze i w większym stopniu smaczne. Po drugie patelnia posiada funkcję rozmrażania no frost. Oznacza to, że na przechowywanym w niej jedzeniu w lodówce nie zbiera się wilgoć, a tym samym nie powstaje na wierzchu szron czy lód. Idealne dla ludzi, którzy wolą przygotować więcej jedzenia, a potem po prostu je odgrzać.

Budowa

Warto też dodać coś o budowie i powiązanych z nią funkcjami. Otóż tworząc ich wizualny kształt postarano się, aby można je było ustawić na sobie. Inaczej mówiąc tworzą system wieżowy, z którego da się, (a nawet trzeba!) korzystać w czasie gotowania. Po prostu ciepło przenoszone jest z jednego garnka na drugie, a wszystkie dania przyrządzane są w tym samym czasie. Jest to idealne rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie oszczędność czasu, miejsca  lub po prostu muszących przygotować w tym samym czasie jeszcze więcej innych posiłków. Poza tym garnki Venice są wykonane ze stali szlachetnej. Żadne niepożądane i niebezpieczne związki chemiczne nie przedostaną się do posiłków podczas ich gotowania czy przetrzymywania.

Jakość

Opinie o przyrządach kuchennych często skupiają się na jakości produktów. Dlatego przy tworzeniu naczyń Venice Pearl Collection skupiono się aby stal szlachetną połączyć z odpowiednim procesem produkcji. Dzięki temu otrzymane produkty charakteryzują się być najtrwalsze, najmocniejsze i najwytrzymalsze. Można ich używać w każdych warunkach, nawet tych bardzo ciężkich, w których słabi by sobie nie poradzili. Garnki Venice są odporne na wgniecenia czy pęknięcia. Podczas gotowania nie trzeba się martwić, że za silny ruch łyżką sprawi, że kawałek metalu odpryśnie lub powierzchnia zostanie zarysowana.

Gwarancja

Sam opis może nie przekonywać do tych wspaniałych zalet dlatego producenci, pewni swoich produktów dają aż 20 lat gwarancji w ciągu, których można oczywiście normalnie użytkować garnki Venice.

Piękno

W końcu w kuchni oprócz dobrego i smacznego wykonania, ludzie skupiają się także na wyglądzie i estetyce. Dlatego do naczyń kuchennych Venice zatrudniono włoskich projektantów, którzy przy wykorzystaniu odpowiednich barw, proporcji i minimalizmu stworzyli piękno samo w sobie. Będzie ono na pewno pasować do każdej kuchni.

Zakup

Decydując się na zakup kompletu Venice Pearl Collection warto zwrócić uwagę, że nie są one tanie, co nie powinno dziwić przy tak dobrej jakości i funkcjonalności. Cały komplet, mieszczący 19 części to około 7 tysięcy złotych. Oczywiście zależy to od ilości naczyń. Z tego względu w internecie można znaleźć pełno aukcji z o wiele niższymi cenami za te produkty, jednakże są to podróbki! Oryginalne garnki Venice są możliwe do kupienia wyłącznie na przygotowywanych uprzednio pokazach.

Cena oryginalnego kompletu garnków i naczyń Venice: 7 900 zł

Sprawdź opinie Klientów:

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*