admin 19 stycznia, 2018

Impotencją nazywamy niemoc płciową. Jest to jedna z dysfunkcji seksualnych, występujących u mężczyzn. Schorzenie to charakteryzuje się brakiem erekcji, jak również brakiem ejakulacji, pomimo podniecenia, bądź satysfakcjonującej gry wstępnej. Problem ten dotyczy prawie połowy społeczeństwa, po pięćdziesiątym roku życia. Aczkolwiek może zdarzyć się także wcześniej. Są bowiem naukowo udowodnione przypadki, u których osób, problem ten występował nawet po czterdziestym roku życia, a więc stosunkowo wcześnie. Impotencja może być dla mężczyzny prawdziwym dramatem. Do przyczyn impotencji można przede wszystkim zaliczyć:

– stresujący tryb życia

– palenie papierosów

– palenie konopii indyjskich

– choroby naczyń krwionośnych

Jak radzić sobie z impotencją?

Otóż leczenie impotencji dla wielu Panów może wydać się niemożliwe. Aczkolwiek tak nie jest. Im wcześniej zaczniemy walczyć z tym problemem, tym prędzej mamy możliwość poradzenia sobie z nim. Ważne jest wczesne wykrycie tego problemu i udanie się do lekarza specjalisty, który wyznaczy odpowiedni dla nas tok kuracji. Otóż medycyna wyróżnia trzy rodzaje impotencji:

– impotencję erektywną, czyli taką, podczas której nie jesteśmy w stanie osiągnąć wzwodu

impotencję orgastyczną, podczas której mężczyzna jest niezdolny do osiągnięcia orgazmu

– impotencję generatywną, która wiąże się z zaburzeniami płodności

– impotencję organiczną, która jest spowodowana chorobami układu krążenia

Impotencję możemy leczyć zarówno sposobami domowymi, jak i sposobami farmakologicznymi. Do sposobów domowych należy zaliczyć w szczególności:

– nasiona dyni, które są bogate w cynk i witaminę E

miłorząb japoński, który poprawia ukrwienie wszystkich narządów

– mleczko pszczele, które pobudza wydzielanie spermy i powoduje wzrost libido

Z kolei do sposobów farmakologicznych zaliczyć należy przede wszystkim tabletki na erekcję.

Tabletki na erekcję

Tabletki te budzą wiele emocji, a opinie na temat ich bezpieczeństwa bywają sprzeczne. Otóż wszystko zależy od tego, z jakiego źródła je nabywamy. Bowiem jeżeli lek ten jest kupowany z pewnego źródła, jakim jest apteka, to możemy mieć pewność, iż będą one bezpieczne dla naszego organizmu. W szczególności jeżeli zostaliśmy odpowiednio przebadani przez lekarza i nie wyraził on żadnych wątpliwości wobec ich stosowania. Tabletki te mogą przyjmować mężczyźni w każdym wieku i niezależnie na przyczynę tego schorzenia. Poprawiając wzwód, oddziałują one także na układ krążenia oraz podwyższają drożność naczyń. W związku z czym do członka może napłynąć odpowiednio dużo krwi.

Należy jednak zaznaczyć, iż stosowanie tabletek na erekcję nie wpływa na popęd seksualny, tak jak robią to afrodyzjaki.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*