admin 25 września, 2018

Od pewnego czasu popularne w Polsce stały się pokazy, podczas których sprzedawane są rozmaite markowe produkty. Jedną z popularniejszych firm, która zajmuje się organizacją tego typu prezentacji jest Clavam Sp. z o.o.. Jak działa firma Clavam Sp. z o.o. i czym handluje? Czy jakość sprzedawanych przez nią produktów jest wysoka? O to i o wiele więcej zapytaliśmy Marka Banasika – kierownika działu marketingu w firmie Clavam Sp. z o.o..

Współpraca ze znanymi markami

Często dochodzi do nieporozumień, dotyczących tego kto jest producentem sprzedawanego podczas pokazów sprzętu. Zapytaliśmy więc przedstawiciela spółki, jaką rolę w sprzedaży pełni firma Clavam Sp. z o.o. i czy bierze udział w produkcji sprzętu.

– „Clavam Sp. z o.o. to firma, która pełni rolę pośrednika między producentem a klientem – mówi Pan Marek Banasik. Nie bierzemy udziału w produkcji, naszym zadaniem jest prezentacja i sprzedaż produktów marek, które nawiązały z nami współpracę. Obecnie prezentujemy:

 • odkurzacz firmy Clean King
 • zestaw garnków Venice
 • matę relaksacyjną BodyShape marki Casada”

Negatywne nastawienie do pokazów

Poprosiliśmy Pana Marka Banasika, aby przedstawił nam swoje stanowisko w sprawie negatywnego nastawienia wielu ludzi względem pokazów:

– „Rzeczywiście, wielokrotnie spotkałem się z opiniami, iż podczas pokazów prezentowany jest bezwartościowy sprzęt. Muszę się zgodzić, ze często tak jest, jednak nie na pokazach organizowanych przez Clavam Sp. z o.o.. Na rynku jest wiele firm, które handlują podrobionym towarem. Próby podrabiania oryginałów dotyczą również produktów, które klienci mogą zakupić podczas naszych pokazów. To właśnie tacy oszuści są odpowiedzialni za złą sławę pokazów.”

Czemu warto ufać firmie Clavam Sp. z o.o.?

Według Marka Banasika reprezentującego firmę Clavam Sp. z o.o., spółka ta jest godna zaufania. Zapytaliśmy więc, jakie argumenty przemawiają na jej korzyść oraz jak rozpoznać oszustów, którzy handlują trefnym towarem:

– „Na naszą korzyść przemawiają przede wszystkim opinie klientów. W sieci można znaleźć wiele wypowiedzi, które świadczą o ich zadowoleniu. Jesteśmy pośrednikiem, który działa na zlecenie producentów, dlatego też sprzedajemy tylko oryginalny, wysokiej jakości sprzęt.

– „Jeśli chodzi o rozpoznanie oszustów, przeważnie ceny jakie oferują za sprzęt są niewiarygodnie niskie. – kontynuował Marek Banasik. Nic w tym dziwnego, gdyż są to podróbki, które pod względem jakości znacząco ustępują oryginalnym produktom z prezentacji. Wyjątkowo zaniżona cena powinna więc wzbudzać podejrzliwość. Ponadto, firmy podszywające się pod oficjalnych sprzedawców oryginalnego towaru zwykle nie posiadają wielu opinii w internecie, a te które można tam znaleźć są w większości negatywne.” – zakończył Pan Marek.

Czy warto brać udział w pokazach?

Poprosiliśmy naszego gościa o przekonanie niezdecydowanych klientów do wzięcia udziału w pokazach, jakie organizuje firma Clavam Sp. z o.o.. Chcieliśmy, aby Pan Marek przedstawił nam argumenty zachęcające do wzięcia udziału w tego rodzaju handlu.

– ” Zacznę od tego, że pokaz to jedyna okazja, aby nabyć wysokiej jakości, markowy sprzęt taki jak garnki firmy Venice, czy odkurzacz Clean King. Handel tymi produktami nie odbywa się żadną inną drogą. Oferty sprzedaży w internecie lub w sklepach nie dotyczą oryginalnych produktów, lecz ich niskiej jakości podróbek. Co do samej specyfiki sprzedaży na pokazach, można wymieniać wiele zalet tego rozwiązania. Najważniejsza jest możliwość szczegółowego zapoznania się z produktem przed jego zakupem. Tylko biorąc udział w pokazie klient ma możliwość zapoznania się z wszystkimi funkcjami danego sprzętu. – argumentuje marketingowiec firmy Clavam Sp. z o.o.. Muszę również zauważyć, że podczas prezentacji klient przed dokonaniem zakupu może zadać przedstawicielowi naszej firmy dowolne pytania, aby rozwiać wszelkie swoje wątpliwości.”

Ceny produktów

Wiele osób zniechęca się do produktów prezentowanych na rozmaitych pokazach ze względu na ich wysokie ceny. Zapytaliśmy więc Pana Banasika o ceny sprzętu, jaki sprzedaje firma Clavam Sp. z o.o.:

– „Należy pamiętać, że cena produktów wysokiej jakości zawsze jest nieco wyższa. – zauważa Pan Marek z firmy Clavam Sp. z o.o.. Niemniej jednak, ceny oferowane na naszych pokazach są okazyjne. To wszystko za sprawą satysfakcjonujących wyników sprzedaży, dzięki którym producenci zezwalają nam obniżać ceny produktów. Co więcej, regularnie rozdajemy bony zniżkowe, dzięki którym można zakupić sprzęt jeszcze taniej. Klienci, którzy decydują się na dokonanie większego zakupu mogą natomiast liczyć na indywidualne warunki.

Warto również pamiętać – kontynuuje Pan Marek – że ceny nie zawsze są identyczne. Dosyć często producent zmienia bowiem skład zestawu produktów, które sprzedajemy. Tak jest choćby w przypadku garnków Venice, których komplety są modyfikowane na podstawie badań rynkowych. Opinia klientów jest dla tej firmy zdecydowanie najważniejsza, dlatego stara się ona wyjść na przeciw ich oczekiwaniom.

Charakterystyka produktów

Kiedy dowiedzieliśmy się już dość dużo o samej firmie, wypytaliśmy Pana Banasika o produkty, które sprzedaje firma Clavam Sp. z o.o.. Przedstawił on ich najważniejsze cechy.

Garnki firmy Venice

– „Powszechna opinia klientów na temat garnków Venice od lat jest bardzo pozytywna. Cieszą się one niezmienną popularnością z powodu wysokiej jakości – mówi Pan Marek. Należy też zwrócić uwagę na duży wybór garnków Venice. Producent oferuje m.in.:

 • garnki służące do gotowania na parze
 • patelnię, za pomocą której bez trudu można smażyć nie używając tłuszczu
 • patelnię no frost, która umożliwia szybkie rozmrażanie żywności

Tym co w garnkach Venice klienci cenią najbardziej – kontynuuje Pan Mare – jest na pewno ich prozdrowotność. Zarówno gotowanie na parze jak i smażenie bez tłuszczu to metody obróbki cieplnej pokarmu, które są absolutnie najzdrowsze.

Podczas pokazów umożliwiamy kupno każdego naczynia z osobna. Jednakże, najczęściej klienci decydują się na całe zestawy, które zaspokajają wszystkie ich potrzeby. Co więcej, cena zestawu również jest korzystniejsza niż podsumowane ceny wszystkich jego elementów.” – dodaje Marek Banasik.

Wielofunkcyjny odkurzacz

-” Kolejny z produktów, jaki oferujemy klientom podczas pokazów jest odkurzacz Clean King. Śmiało można stwierdzić, że to coś więcej niż odkurzacz. Clean King świetnie radzi sobie również z praniem, myciem, a nawet nawilżaniem powierzchni o odświeżaniem powietrza. Przy jego pomocy bez trudu można doczyścić:

 • tapicerkę
 • parkiet
 • wykładzinę
 • panele
 • płytki

Bardzo często użytkownicy rozmaitych odkurzaczy i myjek skarżą się ,ze nie mogą doczyścić przerw między płytkami. Odkurzacz Clean King świetnie radzi sobie również fugą, nie tylko z powierzchnią płytek. – komentuje Pan Marek Banasik.

Mata relaksacyjna BodyShape od Casady

Trzeci z prezentowanych i sprzedawanych przez nas produktów to mata BodyShape. Służy ona przede wszystkim relaksacji, jednak wpływa również pozytywnie na zdrowie poprzez pobudzenie układu krążenia. Mata BodyShape posiada wiele punktów wibracyjnych orz funkcje ogrzewania. Użytkownik sam decyduje w których miejscach i jak mocne wibracje mają zadziałać.” – opisuje produkt marketingowiec firmy Clavam Sp. z o.o..

Materac terapeutyczny Casada MediAir 3D

Materac terapeutyczny Casada MediAir 3D to kolejny stały punkt naszej oferty. Produkt ten wykonany jest w stu procentach z czystej wełny, co stawia go w bezkonkurencyjnej pozycji względem innych akcesoriów tego typu. Aktywna wełna przyczynia się do swobodnego przepływu powietrza i wilgoci. Dzięki temu materac nie jest narażony na pojawienie się niszczących grzybów. Poza tym wełniana struktura skutecznie podtrzymuje temperaturę ciała uzyskaną podczas zabiegu, co przyczynia się do zwielokrotnienia jego leczniczego działania. Oprócz tego, materac MediAir 3D został wyposażony w wysokiej jakości pokrowiec. Od dołu wykonany jest on z wytrzymałego poliestru, który chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wodą. Od góry natomiast, pokrowiec posiada warstwę żyrardowej dzianiny wzbogaconej o srebrną, dezynfekującą nić. Utrzymanie czystości i sterylności jest szczególnie ważne, gdy chodzi o zabiegi terapeutyczne. Srebrna nić przyczynia się także do rozładowywania niepożądanych napięć elektrostatycznych. Wnętrze materaca dodatkowo dopełnia specjalistyczna pianka PUR T25. Jej celem jest utrzymywanie sprężystości oraz twardości całego elementu. Materac terapeutyczny Casada MediAir 3D używany jest z powodzeniem w leczeniu następujących dolegliwości:

 • choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa,
 • dyskopatia wielopoziomowa kręgosłupa,
 • zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa,
 • choroba zwyrodnieniowa stawów obwodowych,
 • bóle przeciążeniowe kręgosłupa, znane jako Lumbago,
 • bóle korzeniowe, rwa barkowa, rwa kulszowa,
 • niestabilność kręgosłupa, kręgozmyk,
 • zapalenie stawów krzyżowo-biodrowych,
 • stany po urazach kręgosłupa (stłuczenia, zwichnięcia, złamania, tak często występujące gdy osiągamy wiek emerytalny),
 • stany po operacjach kręgosłupa,
 • odleżyny grzbietu, kończyn dolnych i profilaktyka odleżyn.

Warto podkreślić, iż zdecydowanie lepsze efekty przynoszą terapie, w których stosuje się cały zestaw akcesoriów terapeutycznych Casada.

Zaproszenie na pokazy

Poprosiliśmy na koniec Pana Marka Banasika o krótkie podsumowanie:

-” Zachęcam każdego gorąco do wzięcia udziału w pokazie organizowanym przez Krevam. Jest to darmowa okazja, a by zapoznać się z najwyższej klasy sprzętem od uznanych producentów. Prowadzimy pokazy w całej Polsce, dlatego każdy ma szansę, aby stać się ich częścią” – kończy rozmowę Pan Marek Banasik z firmy Clavam Sp. z o.o.

1 thought on “Prezentacje i pokazy spółki Clavam Sp. z o.o. – doskonała okazja na zakupy!

 1. Na co dzień zajmuje się tłumaczeniem tekstów. Tego typu praca powoduje, że przez większość czasu pozostaję w pozycji siedzącej. Co za tym idzie poszukiwałem dobrego urządzenia do masażu. Mój brat opowiedział mi o macie masującej casada. Nie powiem, jego opinia była dla mnie cenna, dlatego też poszedłem z nim na pokaz tego właśnie produktu. Co z tego wyszło? Po pierwsze bardzo miła obsługa, po drugie fajne podejście, ponieważ nie było ciśnienia, powodującego zakup mimo potrzeby, a po trzecie zakupiłam matę, która sprawia cuda. Tak, jestem żywym przykładem na to jak bardzo dobrym produktem okazała się mata casada. Po jej zakupie postanowiłem polecać ją każdemu, ponieważ dzięki niej w końcu czuje się fenomenalnie. Jeśli ktoś z Was stoi przed dylematem czy zakupić matę casada, to polecam ten produkt.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*