admin 19 lipca, 2018

Nasze społeczeństwo jest nastawione na konsumpcjonizm. Niejednokrotnie wpadamy w zakupowe szaleństwo, nie zważając na wydane pieniądze, czy poświęcony czas. Często wybór urządzenia, które ma służyć dłuższy czas, podczas codziennego używania, podejmujemy sami. Nie mamy możliwości poznać bliżej danego przyrządu, czy poznać odpowiedzi na nurtujące Nas pytania. Placówki handlowe wabią klientów promocjami, rabatami oraz niskimi cenami. Czy jest to adekwatne do jakości nabywanego produktu? W poniższym wywiadzie, udzielonym przez Mateusza Rogalskiego – pracownika i przedstawiciela firmy pod nazwą: Palatinus, dowiecie się Państwo m.in.: czemu służą pokazy, czy ceny są adekwatne do rzeczywistej wartości danego produktu oraz jak nie dać się „naciągnąć” przez firmy, organizujące półlegalne pokazy. Oto wywiad:

Witam Pana serdecznie. Jako doświadczony pracownik i reprezentant Spółki Palatinus, proszę aby odpowiedział Pan na pytanie: czemu służą pokazy ?

Dzień dobry, z chęcią przybliżę ten temat. Otóż opinie o prezentacjach są różne, a niektóre z nich niekoniecznie pozytywne. Wynika to z niepochlebnych opinii, wystawianych dla firm, które nie działają legalnie, a ich jedynym celem jest jak największy zysk, a nie zadowolenie klienta. W swojej codziennej pracy niejednokrotnie spotykamy się z osobami, które nie są przychylnie nastawieni do Naszej oferty tylko i wyłącznie przez oszustów, którzy wykorzystując dobre imię Naszej marki, sprzedają wątpliwej jakości podróbki produktów. Jednak niezaprzeczalny jest fakt, że organizowane tego typu spotkania są świetną okazją do zakupy markowego sprzętu. Ponad to bliski kontakt z klientem daje możliwość szczerego przedstawienia oferty. Dzięki bezpośredniej prezentacji urządzeń, wyjaśnieniu mechanizmów jego działania, a także objaśnieniu wad i zalet, mają Państwo pewność, że wybrany produkt spełnia wszystkie oczekiwania.

Jakie produkty można nabyć na pokazach?

Sprzęty gospodarstwa domowego, czyli praktyczne przedmioty oraz urządzenia, używane przez każdego człowieka w dzisiejszych czasach. Aktualnie zajmujemy się sprzedażą trzech produktów w korzystnych cenach. Są to: maty BodyShape firmy Casada, garnki Venice oraz odkurzacze Clean King. Wszystkie te produkty cechują się wysoką jakością. Opinie użytkowników mówią same za siebie. W zasadzie w swojej karierze nie spotkaliśmy się jeszcze z niepochlebnymi komentarzami, zaś nie brakuje zadowolonych klientów. Użyteczność, jakość i cena, stanowią trio, które przyczynia się do zwiększonego popytu na te produkty.

W pierwszej kolejności w skrócie przedstawię czym jest mata BodyShape firmy Casada. Produkt jest przeznaczony dla osób, które ze względu na ograniczone finanse lub zdrowie nie mogą skorzystać z ofert tradycyjnych masaży. Działanie maty polega na wytwarzaniu dziesięciu pól wibracyjnych, które można połączyć z wytworzeniem ciepła i ogrzaniem ciała, co jest możliwe dzięki dwóch strefom grzewczym. Mata BodyShape zajmuje mało miejsca, z uwagi na możliwość złożenia i jest niezwykle lekka. Sterowanie za pomocą pilota, który jest dołączony do zestawu, sprawia, że korzystanie z tego przyrządu staje się wyjątkowo łatwe. Wibracje powodowane przez matę rozluźniają wszystkie spięte mięśnie, co wspomaga pracę organów wewnętrznych oraz poprawia krążenie krwi. Regularne użytkowanie maty sprawia, że poprawia się samopoczucie. Warto wiedzieć, że maty BodyShape wpływają korzystnie nie tylko na zdrowie fizyczne, ale także na sferę psychiczną. Skutecznie wspierają walkę z nerwobólami, dzięki wysokiej relaksacji. Obecnie matę można zakupić w przystępnej cenie, a więc warto przybyć na najbliższy pokaz firmy Palatinus.

Jeśli chodzi o drugi produkt, a mianowicie garnki Venice, to niezaprzeczalny jest fakt, że jest to produkt o wysokiej klasie. Głębokie patelnie, uwzględniające trend dzisiejszych czasów, nastawionych na zdrowe jedzenie, są przystosowane do smażenia bez używania do tej czynności tłuszczu. W ofercie znajdują się także: garnki o różnorodnych pojemnościach, profesjonalne garnki parowe, frytkownice, misy z pokrywkami, przyssawki do zdejmowania pokrywek oraz podstawki, które uchronią kuchenne blaty przed ich zniszczeniem. Główną zaletą tych kuchennych akcesoriów jest bezpieczeństwo oraz wytrzymałość, czyli najważniejsze cechy produktów, mających zastosowanie w kuchni. Wszystkie te naczynia wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a cały proces produkcji jest ściśle kontrolowany, dzięki czemu można mieć pewność, że naczynia będą używane przez długie lata. Najlepiej sprawdzić samemu co oferują naczynia kuchenne Venice, szczególnie dlatego, że są dostępne w bardzo niskiej cenie.

Odkurzacz Clean King zasłużył na pozytywne opinie dzięki swojej wielofunkcyjności. To niewątpliwie jego największa zaleta. Jest w stanie zastąpić odkurzacz, mop, nawilżacz powietrza, odświeżacz powietrza, a także świetnie sprawdza się przy czyszczeniu tapicerki w samochodzie oraz do prania dywanów. Połączenie tak wielu funkcji w jednym urządzeniu niewątpliwie pozwala skutecznie zachować czystość w domu na najwyższym poziomie. Odkurzacz Clean King poradzi sobie z każdą powierzchnią.  Podczas pracy na mokro urządzenie korzysta z dwóch pojemników, z czego w jednym znajduje się woda z płynem do mycia, a w drugim zabrudzone płyny. Ponad to dzięki zamontowanemu nawiewowi, podłoga szybko wysycha. Zabezpieczeniem w przypadku wystąpienia niepożądanych problemów, jest gwarancja, którą daje producent. Przekonaj się, że odkurzacz Clena King to synonim jakości i sprawdź kiedy będą odbywały się najbliższe pokazy Palatinus. Nie bez powodu urządzenie ma tysiące pozytywnych opinii wystawionych przez zadowolonych użytkowników.

Taniej, znaczy lepiej?

Niekoniecznie. Niejednokrotnie zniesmaczeni zbyt wysoką ceną, wybieramy tańsze zamienniki, ryzykując mniejszą trwałością i długowiecznością. Czy faktycznie wtedy oszczędzamy? Odpowiedź jest bardzo prosta: Narażamy się na jeszcze większa wydatki. Tańsze zamienniki o gorszej jakości w wyniku codziennej eksploatacji staną się bezużyteczne. Będziemy musieli w krótkim czasie wydać pieniądze na kolejne urządzenie, podczas gdy produkt o wysokiej klasie spełniałby nadal swoją funkcję.

Jak uchronić się przed oszustami, zawyżającymi cenę produktów?

Wiele osób podczas pokazu, wyszukuje na różnych stronach internetowych, prezentowany na pokazie produkt. Uradowani, że są takimi „spryciarzami”, po zakończonym spotkaniu, dokonują zakupu przez Internet. Nic bardziej mylnego. Istnieje wiele firm, a raczej oszustów, którzy wykorzystując klasę Naszej marki, używając loga i nazwy spółki Palatinus i sprzedają towar o znacznie niższej jakości, niż oryginał. W trosce o Państwa zadowolenie i nie „wyrzucanie pieniędzy w błoto” uprzejmie przestrzegam przed tak działającymi firmami.

Myślę, że temat został szeroko rozwinięty i nikt nie będzie kierował się stereotypami. Bardzo dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi.

Ja również dziękuję za możliwość przybliżenia tematyki związanej z organizowaniem pokazów. Mam nadzieję, że nie będziecie Państwo mieli wątpliwości co do tego, że oryginalne produkty o wysokiej jakości, charakteryzujące się trwałością i długą żywotnością, można nabyć tylko podczas Naszych firmowych pokazów Palatinus. Serdecznie zapraszam na najbliższe prezentacje, gdzie na pewno będziecie Państwo mieli możliwość zakupienia markowych urządzeń w promocyjnych cenach.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*