admin 5 czerwca, 2018

Stylowy i energooszczędny – odkurzacz piorący Clean King

Odkurzacze piorące niemieckiej, renomowanej marki Clean King są trwałym, wysokiej jakości sprzętem, którego zakupem będziemy mogli cieszyć się długie lata. Na polskim rynku urzadzęnie możemy zakupić od firmy Clavam, która zajmuje się dystrybucją sprzętów gospodarstwa domowego najwyższej jakości. Odkurzacz piorący marki Clean King jest sprzętem niezwykle wyróżniającym się na tle innych tego typu odkurzaczy, dlatego też postanowiliśmy dowiedzieć się o nim jak najwięcej w rozmowie z wieloletnim pracownikiem firmy Clavam, Markiem Pikułą.

Odkurzacz inny niż wszystkie

Panie Marku gdzie możemy zakupić odkurzacz piorący marki Clean King?

Nasza firma będąca wyłącznym dystrybutorem odkurzacza marki Clean King prowadzi sprzedaż pokazową. Moim zdaniem dzięki takiemu rodzajowi sprzedaży klienci osiągają wiele korzyści – sprzedawcy mają okazję osobiście poznać klientów, wyczerpująco przedstawić wszelkie możliwości i zalety oferowanego przez nas sprzętu oraz odpowiedzieć na pytania klientów czy rozwiać ewentualne wątpliwości.

Niestety wiele osób ma złe skojarzenia ze sprzedażą pokazową, uważa że tego typu sprzedaż to oszustwo.

Niestety w Polsce panuje przekonanie, że sprzedaż pokazowa prowadzona jest wyłącznie przez oszustów i często pracownicy naszej firmy słyszą rożnego rodzaju zarzuty z którymi skutecznie walczą. Niestety, nierzetelne firmy doprowadziły do sytuacji, w której cała branża stawiana jest w negatywnym świetle, powstały już rożnego rodzaju stereotypy na temat sprzedaży pokazowej. Jednak firma Clevlam kieruje się wyłącznie powszechnie przyjętymi normami społecznymi i estetyką, w naszej firmie nie ma miejsca na żadnego rodzaju oszustwa. Nasza firma stawia najwyżej dobro naszych klientów a wszelki sprzedawany przez nas sprzęt objęty jest gwarancją, w razie jego usterek wymieniany jest na nowy lub zwracane są klientowi pieniądze.

Dlaczego odkurzacz Clean King jest wyjątkowym sprzętem?

Uważam, iż największa zaletą sprzedawanego przez naszą firmę odkurzacza marki Clean King jest jego wielofunkcyjność. Jedno urządzenie zastąpi wiele tradycyjnych sprzętów – odkurzacz, mopa, nawilżacz i odświeżacz powietrza. Clean King jest także doskonałym sprzętem czyszczącym tapicerkę samochodową czy obicia mebli. Dzięki takiemu wielozadaniowemu odkurzaczowi jesteśmy w stanie utrzymać nasz dom czy mieszkanie na wysokim poziomie czystości, dbając o nią w każdym nawet zakamarku.

Czy mógłby Pan omówić każdą z funkcji odkurzacza Clean King?

Główną funkcją urządzenia Clean King jest oczywiście tradycyjne odkurzanie. Funkcja naturalnie prosta, jednakże warto pamiętać że systemy zastosowane w odkurzaczu Clean King niezwykle ułatwiają odkurzanie, sprawiając że jest łatwe, szybkie i przyjemne. Odkurzacze marki Clean King cechują się nieprawdopodobnie dużą siłą ssania oraz prostą obsługą. Wysokiej jakości odkurzacz Clean King według mnie sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających gospodarstwach domowych, które zmagają się z nadmierną ilością zwierzęcej sierści lub w których panować musi niemal sterylna czystość ze względu na uczulenie bądź astmę jednego z domowników.

Kolejną funkcją w której świetnie sprawdza się odkurzacz Clean King jest mycie podłóg śliskich, z uwzględnieniem ich wszelkich rodzajów. Odkurzaczem marki Clean King umyjemy za równo podłogi wykonane z gresu, płytek, paneli PCV, paneli drewnianych, parkietu, tworzyw sztucznych czy wszelkich innych rodzajów materiałów. Wielofunkcyjny odkurzacz marki Clean King został zaprojektowany w taki sposób, by konkretne jego pojemniki były odpowiedzialne za konkretne zadania. W przypadku mycia podłogi na mokro prscują dwa pojemniki, w jednym z nich znajduje się czysta woda z detergentem a do drugiego trafiają zużyte, brudne płyny. Ponadto pęd powietrza odkurzacza skierowany na mytą podłogę powoduje jej znacznie szybsze schnięcie. Myjąc podłogę Clean Kingiem możemy osiągnąć nieprawdopodobne rezultaty, podłoga umyta jest niezwykle dokładnie – usuwane są nawet najtrwalsze zabrudzenia, w tym twarde naloty z mydła na płytkach, przebarwienia czy uporczywe zabrudzenia fug.

Kolejną przydatną funkcją odkurzacza Clean King jest pranie dywanów a także tapicerek samochodowych czy obić mebli. Jest to dosyć trudne zadanie, jednakże nowoczesne technologie zastosowane w Clean Kingu radzą sobie z nim świetnie. Clean Kingiem możemy wyprać wszelkiego rodzaju dywany, wykonane z wszyskich materiałów – wełniane, bawełniane, akrylowe czy wiskozowe. Odkurzacz piorący Clean King wpierw odkurza dywan wciągając z niego wszelkie śmieci a następnie pierze go z użyciem wody i środka piorącego. Dzięki tej funkcji dywany są pachnące i świeże, ponadto technologia Clean Kinga pozwala na użycie dodatkowej funkcji osuszania więc dywany są niemalże natychmiast gotowe do użytkowania. Funkcje piorące wielofunkcyjnego odkurzacza piorącego Clean King pomogą nam także uporać się z zabrudzeniami na fotelach, kanapach czy jakichkolwiek innych meblach tapirowanych które wymagają odświeżenia i odnowienia. Dzięki załączonej do odkurzacza specjalnej szczotce do mycia jesteśmy w stanie wyprać wszelkiego rodzaju meble tapicerowane, ponadto w zestawie znajdziemy specjalną szczelinową końcówkę która pozwala na wyczyszczenie najgłębszych szczelin i zakamarków naszych mebli. Funkcja sprawdzi się doskonale także do prania tapicerek samochodowych, dzięki czemu możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy na profesjonalnych myjniach zajmujących się czyszczeniem wnętrza samochodu.

Następna wyjątkowa funkcja Clean Kinga, o której nie sposób nie wspomnieć, to czyszczenie mokrych plam na tekstyliach. Odkurzacz radzi sobie doskonale z wszelkiego rodzaju mokrymi plamami takimi jak wino rozlane na dywanie, tłuste ślady po obiedzie na tapicerce krzesła itp. Odkurzacz piorący Clean King wciąga pozostałości płynu do specjalnego pojemnika przeznaczonego na odpady a następnie pierze zabrudzone powierzchnie.

Jedną z najbardziej nietypowych i ciekawych funkcji odkurzacza piorącego Clean King jest możliwość zastosowania go do odświeżania pościeli i innego typu sypialnianych tekstyliów dzięki użyciu specjalnej końcówki. Jeżeli posiadamy pościel wełnianą odkurzacz piorący Clean King jest niezastąpionym rozwiązaniem umożliwiającym jej bezpieczne i skutecznie czyszczenie – wystarczy do pojemnika z czystą wodą dodać płynu z lanoliną, dzięki czemu wełniana pościel będzie świeża, pachnąca i utrzymana w dobrej kondycji.

Sprzęt Clean King jest faktycznie niezwykle multifunkcyjny. Takie rzeczy lubią się psuć. Czy producent przewidział gwarancję?

Odkurzacz Clean King objęty jest trzyletnią gwarancją, dzięki czemu nasi klienci mają pewność że nie kupują przysłowiowego bubla.

Co z aukcjami internetowymi na których można zakupić odkurzacz Clean King? Czy to bezpieczna forma zakupu?

Absolutnie przestrzegam przed zakupem odkurzacza Clean King w internecie. Jedynym kanałem dystrybucji z którego korzysta nasza firma jest sprzedaż na organizowanych przez nas pokazach. W internecie roi się od rożnego rodzaju podróbek, znacznie odbiegających jakością oraz funkocjonalnością od oryginału. Niejednokrotnie w historii naszej firmy zdarzały się także przypadki oszustw, kiedy to ktoś podszywał się pod nazwę marki Clavam oszukując klientów i sprzedając niskiej jakości sprzęt. Oszuści organizujący pokazy podszywając się pod nazwę naszej firmy zarobili sporo pieniędzy niszcząc tym samym wizerunek naszej firmy. Podróbki oferowane przez oszustów bywają łudząco podobne do oryginałów, nie mają jednak nic wspólnego z ich jakością. Ważne jest zachowanie czujności, zazwyczaj oszuści cechują się niskimi standardami w obsłudze klienta i nachalnością co jest całkowicie sprzeczne z pilotką naszej firmy.

Na jaki wydatek muszą przygotować się klienci którzy zdecydują się na zakup odkurzacza piorącego Clean King?

Odkurzacz piorący Clean King kosztuje 6.900 zł. Za tę cenę otrzymujemy wysokiej jakości multifunkcyjny sprzęt, który pozwoli nam utrzymać mieszkanie wraz z meblach tapicerowanymi oraz wnętrze samochodu w nieskazitelnej czystości.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*