admin 2 lutego, 2018

Wiele znanych królowych piękności pochodzi z Brazylii. Zastanawiasz się nad tym, że jak na całym świecie potrafią pozostać tak szczupli? Musi istnieć jakaś tajemnica dla ich super figurek, jakiś plan jedzenia, który muszą mieć, który trzyma flab w najdalszym zakątku świata. Większość obecnych dietetyków przysięgnie zgodnie z mottem: jeść lokalne, jeść świeże! Nic dziwnego, że brazylijski sposób jedzenia potwierdza to tee. Jest to rzeczywiście doskonała odpowiedź na pytanie, jak schudnąć.

brazylijski sposób jedzenia

Wejdź więc w brazylijski sposób zdrowego odżywiania lub brazylijskie wytyczne dietetyczne i bądź zdrowy i sprawny. Nie ma mylących wzorców żywieniowych i żywności w obrębie zagadkowych wytycznych, takich jak niesławna piramida żywieniowa. Zamiast tego nie ma pomiaru kalorii i makroskładników, skupiasz się na tradycji i naturalnej żywności. Teraz nie może być nic prostszego, prawda? Jedz to, co zawsze jadłeś. W końcu nigdy nie było epidemii otyłości w czasach twoich babć, prawda? Było to w dużej mierze spowodowane faktem, że nie było szerokiej dostępności przetworzonej żywności. Więc włącz następujące punkty do diety i obserwuj, jak funty topią się.
Brazylijskie nawyki żywieniowe

Jeśli chodzi o planowanie menu, najlepiej jest wziąć pod uwagę plany jedzenia, które zawsze uważałeś za nie warte rozważenia. Byłaś tak bardzo zaangażowana w życie swoim nowoczesnym sposobem, że zapomniałeś o tradycyjnym sposobie odżywiania się i przywilejach tradycyjnego jedzenia. Co prowadzi nas do pytania, na czym polega dieta brazylijska? Czytaj więcej, aby się dowiedzieć.

jedzenie-posiłki w odpowiednim czasie

Babcia wie najlepiej – szczerze, tak. Prosty lunch z ryżu, fasoli i warzyw jest najlepszy. Zanim zrobisz duży odcień i płaczesz nad tym, że ryż jest tuczący, zastanów się, że nie mrugasz powieką, gdy masz burgera. Wydaje się jednak, że ryż trafia na flak z powodów, które są nam najbardziej znane, i naszych kondycjonowanych mózgów. Obiady składają się głównie z ryżu, kurczaka i fasoli. Brzmi zbyt prosto, by być skutecznym, prawda? Wszystko, co możemy powiedzieć, to dać tradycjonalizmowi szansę, na którą naprawdę zasługuje.

Nie używaj zbyt dużo oleju i przypraw – Większość przewodników po żywności składa się ze ściśle określonych parametrów, których musisz przestrzegać. W brazylijskim planie żywieniowym można stosować olej, tłuszcze, sól i cukier, ale zaleca się je w mniejszych ilościach. Innymi słowy, nie przesadzaj, nie rozgotowuj swoich warzyw i mięsa. Niech naturalne smaki wyjdą, zamiast być stonowane w oleju i przyprawach.

Wyeliminuj przetworzone i zbyt cukierkowe składniki diety. Brazylijski przewodnik po żywności zaleca, aby nie jeść przetworzonej żywności, takiej jak pakowane przekąski, makaron instant i napoje gazowane, ponieważ zawierają one mało substancji odżywczych i są pełne sztucznych dodatków. Ze względu na ich smak i opakowanie, większość ludzi zwraca się ku wystawnym potrawom.

Mniej przekąski, koncentruj się na trzech posiłkach dziennie – Brazylijski przewodnik odchudzania zaleca trzy posiłki, a nie bezmyślnie przekąskę pomiędzy nimi. Powodem tego jest to, że przekąski są często ciastkami prosto z paczki lub innych smakołyków, których nie można nazwać zrównoważonymi pod względem odżywczym. Zamiast tego, brazylijski plan prosi o ograniczenie przekąsek i zjedzenie pełnowartościowego śniadania, lunchu i kolacji.
mniej podjadanie Jedz świeżo i lokalnie- Przewodnik po jedzeniu zachęca nas także do powrotu do czasów, gdy nasi przodkowie codziennie kupowali świeże warzywa, które były również produkowane lokalnie. Przewodnik zaleca kupowanie świeżych produktów bezpośrednio od producentów rolno-ekologicznych, co oznacza również, że kupujesz owoce i warzywa, które są w sezonie.

Jedz z koncentracją – jedzenie z koncentracją oznacza poświęcenie czasu na żucie i smakowanie każdego kęsa, zdecydowanie pomaga w lepszym trawieniu pokarmu i powstrzymuje cię od nadmiernego jedzenia. Rozkojarzone jedzenie jest jednym ze sposobów układania dodatkowych kilogramów. Czas więc wyłączyć telewizor i inne gadżety, kiedy jesz, czas na rozkoszowanie się posiłkami. Jeśli myślisz o tym, jak stracić tłuszcz z brzucha, jedynym sposobem na to jest jedzenie z czasem i cierpliwość.

jeść z koncentracją

Nadal nie możesz ignorować ćwiczeń. Podczas gdy dobre odżywianie jest zdecydowanie bardzo ważne, niezbędny jest również dobry plan ćwiczeń. Ponieważ jest to plan zatwierdzony przez brazylijski rząd, podkreślają one, że ćwiczenia fizyczne są rzeczywiście sposobem na życie. Rząd brazylijski nie przedstawił konkretnych zaleceń, ale 150 minut umiarkowanej aktywności fizycznej jest koniecznością w ciągu tygodnia. Jeśli zastanawiasz się, jak schudnąć, jest to jeden z lepszych sposobów na zmniejszenie masy ciała.

Poinformuj o dobrym zdrowiu i odżywianiu – brazylijski przewodnik

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*