admin 19 czerwca, 2018

Terapeuci oraz masażyści, których umiejętności są cenione przez pacjentów na całym świecie używają podczas prowadzonych przez siebie terapii jedynie najlepszej jakości produktów. Do grona takich zaliczają się oczywiście w materacy rehabilitacyjne, które zostały wykonane z materiałów charakteryzujących się dobrym wykonaniem, zastosowaniem odpowiednich tkanin oraz użyciem innowatorskich technologii. Jednym z najbardziej cenionych produktów tego rodzaju, są materace rehabilitacyjne wykonane z wełny przez markę Casada. Mowa tutaj oczywiście o materacach MediAir 3D. Popularność tego produktu związana jest z jego niezwykle porządnym wykonaniem. Dystrybucją materac MediAir 3D na terenie Polski zajmuje się spółka Clavam. Firma ta posiada ogromną wiedzę na temat branży, w której pracuje. Jest to wynikiem wieloletniego doświadczenia. Jednak o szczegóły związane ze sprzedażą oraz sam materacem MediAir 3D postanowiliśmy zapytać u samego źródła, czyli reprezentanta tej marki na terenie naszego kraju. Na nasze pytania związane z polityką sprzedaży firmy Clavam oraz te, które dotyczą szczegółów wykonania materacy rehabilitacyjnych marki Casada odpowie nam dziś wieloletni pracownik firmy pan Tomasz Soboń. Jeśli interesują zatem państwa praktyczne informacje dotyczące powyższych zagadnień, zapraszamy do lektury niniejszego artykułu.

Firma Clavam oraz Casada, czyli o szczegółach współpracy obu marek

”Jak już Państwo wiecie, materac MediAir 3D produkowany jest przez markę Casada. Jego sprzedażą na terenie Polski zajmuje się jednak inna Firma. Mowa oczywiście o Clavam. Współpraca marek polega dokładnie na tym, że producent materacy przekazuje je do sprzedaży firmie Clavam. Clavam nie jest producentem materacy MediAir 3D, a pracownicy firmy stanowią grono wyspecjalizowanych sprzedawców, którzy dokładnie znają asortyment oraz jego możliwości. Nie zajmujemy się projektowaniem ani produkcją absolutnie żadnych urządzeń. Naszym zadaniem jest dystrybucja tych produktów. Polityka naszej sprzedaży oparta jest o sprzedaż pokazową. Oznacza to, że można przybyć na jeden ze specjalnie organizowanych pokazów i obejrzeć każdy z oferowanych przez nas produktów na żywo. Grono naszych sprzedawców to osoby które są specjalistami w tej dziedzinie. Oznacza to że każdy z nich jest w stanie odpowiedzieć na każde z pytań, które trapi potencjalnego klienta. Sprzedaż pokazowa niesie ze sobą również plus postaci tego, że każdy z uczestników pokazu może osobiście przetestować produkt, który być może zostanie przez niego zakupione.” – Relacjonuje bohater dzisiejszego artykułu, pan Tomasz Soboń, który reprezentuje interesy marki Clavam na terenie Polski

Materac MediAir 3D marki Casada, jego cena oraz na co uważać przy przy kupnie tego produktu?

„Przed zdecydowaniem się na kupno produktu należy wiedzieć kilka rzeczy. Z tego miejsca chciałbym zaznaczyć, że sukces naszej firmy oraz producentów, które produkty znajdują się w Waszej ofercie przeciąga nie tylko zainteresowanych kupnem tego rodzaju urządzeń, ale także wzbudza zainteresowanie wśród konkurencji. Każdy kto decyduje się na zakup materaca MediAir 3D powinien być zorientowany, że można je zakupić jedynie podczas autorskich pokazów, które są organizowany przez firmę Clavam. Nasza Firma nie prowadzi kampanii sprzedażowych w Internecie, a cena regularna materaca, którego dotyczy niniejszy artykuł wynosi 10 900 zł. Oferty sprzedaży tego samego materaca w niższej cenie oraz za pośrednictwem innych kanałów niż pokazy zazwyczaj jest działaniem konkurencji, która oferuje produkty o niższej jakości i podszywa się pod naszą markę lub markę producenta. Również uczestnictwo w pokazach powinno być poprzedzone dokładnym sprawdzeniem czy pokaz rzeczywiście organizowany jest przez naszą markę, a nie markę konkurencyjną.” – ostrzega pan Tomasz Soboń z Clavam.

Szczegóły dotyczące materaca MediAir 3D produkowanego przez markę Casada

”Materac MediAir 3D wyprodukowany przez markę Casada został skonstruowany w taki sposób, aby możliwe było przeprowadzanie na nim licznych zabiegów terapeutycznych. To jeden z najlepszych tego rodzaju produktów, które dostępne są na rynku. Materacem, został wykonany ze 100% naturalny bawełnę co jest jego ogromnym plusem. Wierzchnia część materaca została pokryta antybakteryjną dzianiną żyrardową. We wspomnianą dzianinę została z kolei wpleciona nić z czystego srebra. Spód produktu został uszyte z tkaniny, która cechuje się wysoką odpornością na wpływem wody, ścieranie się lub tworzenie rozdarcie. Boki materaca zostały wykonane z tkaniny Air 3D, która charakteryzuje się byciem wysoko elastyczną oraz oddychającą. Materaz jest w pełni odporny na tworzenie się odkształceń lub odgnieceń. MediAir 3D jest produktem, który może z powodzeniem służyć przez długie lata.” – Tłumaczy nam nasz rozmówca, pan Tomasz Soboń.

Wełna z której został wykonany MediAir 3D

„Prawdziwa wełna, która znajduje się w składzie materaców wyprodukowanych przez markę Casada sprawia, że mają one ogromne zdolności zakresu termicznego oraz termoregulacyjnego. Włókna wykonane z wełny zapewnia specyficzny mikroklimat, który panuje w wewnątrz materaca. Nadmiar wilgoci zbiera się w zbiornikach, które zostały umieszczone na bokach materaca, a następnie zostaje ona uwolniona bezpośrednio do atmosfery. Dzięki takiemu rozwiązaniu materac MediAir 3D Pozostaje całkowicie suchy, a warunki wynikające z działań atmosferycznych nie mają na niego specjalnego wpływu. Nawet jeśli materac MediAir 3D zostaje użytkowany w sposób bardzo aktywny, nie należy martwić się o fakt, że będzie on przyjmował jakąkolwiek ilość wilgoci. Jej nadmiar zawsze jest wyrzucany na zewnątrz materaca.” – Relacjonuje nasz rozmówca, Tomasz Soboń Z Clavam.

Do jakich celów jest przeznaczony materac MediAir 3D marki Casada?

„Materac MediAir 3D znajduje swoje zastosowanie przede wszystkim różnego rodzaju rehabilitacja kręgosłupa. Sprawdzi się doskonale w walce z chorobą zwyrodnieniową kręgosłupa, jego wielopoziomową dyskopatię ją lub zesztywniającymi zapaleniami stawów. Wskazany jest on także do używania podczas rehabilitacji chorób zwyrodnieniowych stawów obwodowych, leczenia bóli w przeciążeniowych kręgosłupa, inaczej nazywanych lumbago, łagodzeniu bólów korzeniowych, związanych zerwą barkową lub rwą kulszową, stabilizacji niestabilności kręgosłupa, leczenia zapalenia stawów krzyżowo-biodrowych, stanu kręgosłupa po urazach wszelkie go typu jak stłuczenia czy zwichnięcia, a także Stanów, w których znajduje się kręgosłup po przeprowadzeniu na nim operacji. Materac MediAir 3D może używany także podczas profilaktyki odleżyn, lub ich leczenia w zakresie odleżyn grzbietu lub kończyn dolnych.” – Relacjonuje Tomasz Soboń.

Pan Tomasz Soboń ostrzega – uwaga na fałszywe oferty!

”Co prawda wspominałem o tym już wcześniej, ale zdecydowałam się nieco rozwinąć swoją wypowiedź. Mam dla czytelników niczego artykuł kilka słów związanych z przestrogą. Nalegam, aby każdy kto rozważam kupno materaca MediAir 3D uważał na wszelkiego rodzaju oszustów. Lata doświadczenia nauczyły mnie, że pod naszą firmę podszywają się firmy konkurencyjne, które żerują na naszym sukcesie, ale jednocześnie podważają naszą wiarygodność. Ich działania polegają na sprzedaży podróbek, co wpływa w mało korzystne sposób na wizerunek firmy Clavam oraz marek, z którymi prowadzimy akt współpracy. Oryginalne produkty można zakupić jedynie podczas prawdziwych pokazów.” – nawołuje nasz rozmówca.

Rozmowa z panem Tomaszem Soboń, potwierdziła nas w przekonaniu o wysokiej jakości produktach, które zajmują znajdują się w ofercie firmy Clavam. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się na ich zakup będzie z tego w pełni zadowolony. Zachęcamy do uczestnictwa w jednym z oryginalnych pokazu tej marki i przekonanie się na własne oczy o jakości urządzeń, które można zakupić za jej pośrednictwem. Z tego miejsca dziękujemy za miły wywiad oraz udzielenie odpowiedzi na frapujące nas pytania. Wiele firm mogłoby korzystać z wiedzy, którą dysponuje firma Clavam jeśli chodzi o traktowanie konsumentów.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*