admin 2 czerwca, 2018

Rozmiar penisa dla większości mężczyzn to bardzo istotna kwestia. Za jego pomocą chcą oczarować swoje partnerki i spełniać ich najskrytsze fantazje erotyczne. Wielu mężczyzn twierdzi, że to właśnie rozmiar penisa ma duży wpływ na jakość stosunku płciowego.

Takie stwierdzenie według kobiet jest błędne, liczne badania wskazują na – pewność siebie i odwagę w sprawach łóżkowych, jako najważniejszą zaletę mężczyzny. Kobiety chcą czuć się pożądane i zdominowane przez swoich partnerów. Mężczyźni odczuwający dyskomfort rozmiaru swojego członka często tracą odwagę, przez co nie umieją zadowolić swoich kobiet.

Na szczęście rozwój technologiczny i farmaceutyczny spowodował opracowanie przeróżnych metod powiększania penisa. Od teraz każdy mężczyzna może cieszyć się dużym członkiem, czuć się pewnie i móc spełniać wymagania swoich partnerek. Najpopularniejsze metody powiększania penisa można znaleźć tutaj https://www.secretive.pl/info/czy-powiekszenie-penisa-jest-mozliwe.html dzięki nim każdy mężczyzna wybierze odpowiednią dla siebie opcję i stanie się królem łóżkowych ekscesów.

Popularne metody powiększania penisa

Erekcja penisa pojawia się, kiedy członek ulega powiększeniu, w wyniku większego dopływu i zmniejszonego odpływu krwi. Dlatego też powiększanie penisa oparte jest na wzmocnieniu mięśni członka, które w następstwie ulegają powiększeniu i mocniej pompują krew.

Budowanie masy mięśniowej członka można osiągnąć za pomocą – ćwiczeń, suplementów lub korzystania ze specjalistycznych urządzeń. Podczas stosowania wybranych metod tkanki penisa tworzące jego strukturę ulegają licznym mikro-uszkodzeniom. Po skończonym wysiłku penis zaczyna się regenerować i wytwarza nowe tkanki, powodujące rozrost członka.

Tabletki powiększające rozmiar penisa

Suplementy działające na powiększenie członka to najczęściej wybierana wśród mężczyzn metoda. Mają one dużą skuteczność i nie wymagają dużego wysiłku jak np. korzystanie z pompek czy extenderów. Dodatkowo takie rozwiązanie jest stosunkowo tanie i nie wiąże się z ryzykiem, jakie niesie za sobą operacja plastyczna lub zabieg z kwasu hialuronowego.

Żele, kremy i spray’e powiększające penisa

Sprawdzają się, jako dodatkowa metoda wspierająca powiększanie penisa. Stosuje się je bezpośrednio na skórę członka – uruchamiają one procesy regeneracyjne i odpowiednio nawilżają.

Pompki i extendery powiększające penisa

Pompki mogą być wodne lub próżniowe służą do trenowania penisa, rozciągają i wzmacniają ciała jamiste i gąbczaste. Wykorzystują podciśnienie powstające dzięki z urządzeniu płynu (pompka wodna) lub powietrza (pompka próżniowa). Extendery do penisa to urządzenia wymagające nieco więcej cierpliwości i regularności niż pompki.

Ćwiczenia penisa

Muszą być wykonywane regularnie i prawidłowo – wymagają dużego zaangażowania oraz poświęcenia czasu.

Operacje plastyczne i zabiegi z kwasem hialuronowym

Inwazyjne sposoby na powiększenie penisa, mogą znacząco zaburzyć występowanie erekcji. Jednakże, wielokrotnie udają się i przynoszą szybkie efekty.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*