admin 17 listopada, 2017

Trenbolon jest niezwykle silnym sterydem anabolicznym i jest uważany za najlepszy steryd anaboliczny przez wielu sportowców poprawiających wydajność. Jest to jeden z najbardziej wszechstronnych sterydów anabolicznych dostępnych na rynku i może zapewnić korzyści zupełnie niepodobne do żadnego innego sterydu. Octan trenbolonu jest również przedmiotem wielu mitów w świecie sterydów anabolicznych.

Jak działa Trenbolon?

Podobnie jak wiele sterydów anabolicznych, octan trenbolonu znacznie zwiększa syntezę białek i retencję azotu w tkance mięśniowej. Synteza białek odnosi się do szybkości, z jaką komórki budują białka; białko stanowi główny budulec mięśnia. Będzie to sprzyjać wzmożonemu anabolizmowi, a także zapewni silną atmosferę ochronną podczas deficytu kalorycznego. W znacznym stopniu przyczyni się również do o wiele większego zwrotu. Jeśli chodzi o retencję azotu, to im więcej azotu zachowamy, tym dłużej pozostajemy anabolikami.

Odwrotnie, gdy poziom azotu spada, może to prowadzić do stanu katabolicznego lub wyniszczenia mięśni. Wynika to z faktu, że wszystkie beztłuszczowe tkanki mięśniowe składają się z około szesnastu procent azotu. Chociaż nie jest to duża ilość, wystarczy wprowadzić bardzo dużą różnicę. Ponownie, przy zwiększonym zatrzymywaniu azotu, atmosfera anaboliczna jest znacznie wzmocniona, tkanka zostaje zachowana, a powrót do zdrowia jest promowany.

Efekty stosowania sterydu Trenbolon

Podczas fazy cięcia nie ma sterydów anabolicznych na ziemi, które są tak korzystne lub tak cenne jak Trenbolon. Jest to jeden z najpotężniejszych sterydów anabolicznych dostępnych, jeśli chodzi o fazę cięcia i zachowanie tkanki beztłuszczowej. Podczas diety zachowanie tkanki beztłuszczowej jest jednym z głównych celów. Ogólnym celem nadrzędnym jest utrata tkanki tłuszczowej, ale jeśli niezachowana jest masa mięśniowa, dieta nie może być uznana za udaną.

Jednak, aby stracić tkankę tłuszczową, trzeba spalić więcej kalorii niż się zużywa, co może narazić tkankę mięśniową na ryzyko. Kontynuując dietę i odchudzając się, dochodzi do utraty masy mięśniowej. Jest to spowodowane spalaniem tkanki beztłuszczowej w celu spełnienia wymagań energetycznych. Skuteczna dieta zapewni organizmowi spalanie zgromadzonego tłuszczu w celu zaspokojenia tego zapotrzebowania, ale z powodu instynktu przetrwania ciała, często będzie on spalał masę mięśniową.

Uzupełniając octan trenbolonu, zapewniamy, że tak się nie stanie, zapewnia on ochronę masy mięśniowej i dochodzi do spalania tkanki tłuszczowej w wyższym i bardziej efektywnym tempie. Zwiększone spalanie tłuszczu jest wynikiem zdolności sterydów do promowania silniejszego metabolizmu, a nawet promowania bezpośredniej utraty tłuszczu z powodu silnego powinowactwa wiązania z receptorem androgenowym.

Ochrona tkanki beztłuszczowej i spalanie tłuszczu nie jest jedyną korzyścią przyjmowania Trenbolonu podczas fazy cięcia. Ten steryd będzie miał silniejsze działanie klimatyzacyjne niż jakikolwiek dostępny na rynku steryd anaboliczny. W szczególności odnosimy się do wizualnych efektów kondycjonowania, takich jak twardość i unaczynienie. Nie tylko nie ma sterydów anabolicznych, które mogą promować te cechy, takie jak Tren, nie ma dwóch innych sterydów, które można ułożyć razem, które byłyby równe Trenbolon w tym zakresie.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*