admin 8 grudnia, 2017

Deskorolka jest to pojazd elektryczny, z którego może korzystać jedna osoba. Wyposażony jest on w dwa, takie same koła. Opony deskorolki nie posiadają dętek, dzięki czemu nie ma żadnego ryzyka związanego z pęknięciem opony. Pojazd ten, w wyposażeniu posiada specjalny, wbudowany akumulator. Jest on kontrolowany przez komputer pokładowy. Pełni on bardzo ważną rolę, gdyż wpływa na utrzymanie równowagi. Warto wiedzieć, iż deskorolka elektryczna może rozwinąć maksymalną prędkość nawet do około dwudziestu kilometrów na godzinę. Deskorolka elektryczna jest nowocześniejszą oraz bardziej zmodernizowaną wersją klasycznej deski. Deskorolka elektryczna znana jest również pod nazwą: ,,jeździk” lub ,,hoverboard”.

Poruszanie się za pomocą deskorolki elektrycznej

W dzisiejszych czasach, deskorolki elektryczne cieszą się coraz większą popularnością, gdyż jazda na nich, okazuje się całkiem łatwa i przyjemna. Stopy należy równomiernie ustawić na desce, aby móc rozpocząć jazdę. Sterowanie deskorolką elektryczną regulowane jest poprzez nacisk i przechylenie podestu do przodu lub też do tyłu. Każde koło napędzane jest swoim własnym niezależnym silnikiem. Deskorolka elektryczna porusza się w tym kierunku, w którym pochylił się podest. Z powodzeniem, deskorolka może zastąpić rower, hulajnogę lub standardową deskę bez silnika. Za jej pomocą, można dostać się w wiele miejsc. Ten doskonały środek transportu umożliwi sprawne poruszanie się po mieście. Poruszanie się za pomocą deskorolki elektrycznej jest bezpieczne.

Kupno deskorolki elektrycznej

Deskorolka elektryczna jest to pojazd, który całkiem niedawno zrewolucjonizował rynek, jeśli chodzi o środki transportu. Deskorolka elektryczna spotykana jest na rynku w różnych wzorach oraz kolorach. Warto zastanowić się nad doborem kolorystyki, mając na uwadze fakt, że jasne barwy, mogą się szybko brudzić. Z tego względu warto zakupić deskę o ciemniejszej kolorystyce. Używana jest ona zazwyczaj na zewnątrz i z tego powodu, musi charakteryzować się ona solidną oraz trwałą konstrukcją. Powinna być ona odporna na wszelkie warunki atmosferyczne. Wysokiej jakości deskorolka elektryczna powinna zawierać następujące elementy:

  • gumowe opony bieżnikowane,
  • akumulator litowo-jonowy,
  • funkcja samo-balansowania Dual System,
  • wyświetlacz powinien informować o stanie naładowania baterii,
  • czas ładowania powinien wynosić około jedną godzinę do półtorej,
  • deskorolka powinna posiadać aplikację, za pomocą której będzie można nią też sterować.

Leave a comment.

Your email address will not be published. Required fields are marked*